<var id="xz7dr"><ruby id="xz7dr"></ruby></var>
<thead id="xz7dr"><address id="xz7dr"></address></thead>
<menuitem id="xz7dr"></menuitem>
<progress id="xz7dr"></progress>
<thead id="xz7dr"></thead>
<progress id="xz7dr"></progress>
<dl id="xz7dr"><ins id="xz7dr"><listing id="xz7dr"></listing></ins></dl>
<th id="xz7dr"><address id="xz7dr"><var id="xz7dr"></var></address></th>
<progress id="xz7dr"></progress>
<ins id="xz7dr"><span id="xz7dr"></span></ins>
ИНТ
|CN
 • став 1
 • пар21
 • пар3
 • пар4
 • пар5
 • пар62
 • пар7
 • пар8
 • пар9
 • пар10
 • пар11
 • пар12
 • пар131
 • пар141
 • пар151
 • лого (16)
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 132
 • 171
 • 18
 • 1113

Производи и услуги

Со 4.600+ производи и пове?е од две децении иновации, Huisong успешно соработува со и обезбедува водечки состо?ки на пазарот и решени?а со клуч на рака на ил?адници деловни клиенти ширум светот секо?а година.

Наука и иновации

 • истражува?е и разво?
 • Посветеност на квалитетот
 • иноваци?а_лизгач

  истражува?е и разво?

  Континуираното инвестира?е во истражува?е и разво? е клучниот двигател на успехот во фармацевтската индустри?а.Во Хуисонг, моментално има пове?е од 30 научници за истражува?е и разво? со полно работно време посветени на иновациите во науката и технологи?ата. Покра? тоа, Хуисонг го основаше Институтот за здравствени истражува?а во Же?и?анг во 2018 година за да формира провинциски центар за истражува?е и разво? на претпри?ати?ата за висока технологи?а.
 • иноваци?а_лизгач

  Посветеност на квалитетот

  Бескомпромисниот однос кон квалитетот е основата на вредностите на Huisong.Со текот на годините, Huisong ги помина cGMP, SQF, FSSC22000, ISO22000, HACCP, ISO9001, ISO14001, ISO45001, HALAL KOSHER, а исто така ги помина и ригорозните ревизии на квалитетот на многу глобални Fortune 500 компании.

Вести

За Huisong

Пове?е од две децении, Huisong соработува со водечки светски компании во истражува?е и разво? и производство на природни состо?ки со врвен квалитет што се користат во фармацевтски лекови, здравствени додатоци, храна и пи?алоци, лична нега и други области на примена.Денес, Huisong вработува речиси 1.000 вработени на 9 локации низ светот и продолжува да го унапредува светот на здрав?ето и исхраната следе??и ги неговите основни вредности: Природа, здрав?е, наука.

 • 25 +
  Години на природни
  Состо?ки иновации
 • 4.600 +
  Производи кои се нудат
 • 28
  Регистрирани патенти
 • 100 +
  R&D и квалитетен персонал
 • 1,9 мил. стапки 2
  Комбинирана производна област
 • 4.000
  Услужени клиенти во
  Над 70 зем?и годишно
индекс_за_палците
 • Хуисонг Кина

  Хуисонг Кина
  236 N Jianguo патот 15F
  Хангжу, Же?и?анг 310003
  Кина
  Локаци?а
  Хангжу, Кина
 • Huisong Индонези?а

  Huisong Индонези?а
  Centennial Tower Level 29, Unit DF, Jl Jend Gatot Subroto Kav 24-25
  ?акарта Селатан 12950 година
  Индонези?а
  Локаци?а
  ?акарта, Индонези?а
 • Да? ?а фаворизира ?апони?а

  Да? ?а фаворизира ?апони?а
  Терасаки бр.1 Зграда 3F, 1-10-5, Нихомбашимуромачи
  Чуо-ку, Токио, 103-0022
  ?апони?а
  Локаци?а
  Токио, ?апони?а
 • Хуисонг САД

  Хуисонг САД
  1211 E Dyer Rd
  Санта Ана, CA 92705
  САД
  Локаци?а
  Санта Ана, САД
ИСТРАЖУВА?Е

Споделете

 • sns05
 • sns06
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
中文字幕在线视频播放不卡|久久无码精品一区二区三区|91麻豆最新国产福利电影|国产精品久久久久精品三级 久久人人97超碰爱香蕉蜜芽 国产 欧美 日韩K频道
<var id="xz7dr"><ruby id="xz7dr"></ruby></var>
<thead id="xz7dr"><address id="xz7dr"></address></thead>
<menuitem id="xz7dr"></menuitem>
<progress id="xz7dr"></progress>
<thead id="xz7dr"></thead>
<progress id="xz7dr"></progress>
<dl id="xz7dr"><ins id="xz7dr"><listing id="xz7dr"></listing></ins></dl>
<th id="xz7dr"><address id="xz7dr"><var id="xz7dr"></var></address></th>
<progress id="xz7dr"></progress>
<ins id="xz7dr"><span id="xz7dr"></span></ins>