<var id="xz7dr"><ruby id="xz7dr"></ruby></var>
<thead id="xz7dr"><address id="xz7dr"></address></thead>
<menuitem id="xz7dr"></menuitem>
<progress id="xz7dr"></progress>
<thead id="xz7dr"></thead>
<progress id="xz7dr"></progress>
<dl id="xz7dr"><ins id="xz7dr"><listing id="xz7dr"></listing></ins></dl>
<th id="xz7dr"><address id="xz7dr"><var id="xz7dr"></var></address></th>
<progress id="xz7dr"></progress>
<ins id="xz7dr"><span id="xz7dr"></span></ins>
 • par1
 • par 21
 • par3
 • par4
 • par5
 • par62
 • par 7
 • par8
 • par 9
 • par10
 • par11
 • par12
 • par131
 • par141
 • par151
 • logo (16)
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 132
 • 171
 • 18
 • 1113

Produkte & Sh?rbime

Me 4600+ produkte dhe m? shum? se dy dekada inovacioni, Huisong ka bashk?punuar me sukses dhe ka ofruar p?rb?r?s kryesor? n? treg dhe zgjidhje ky?e n? dor? p?r mij?ra klient? biznesi anemban? globit ?do vit.

Shkenc? & Inovacion

 • K?rkim & Zhvillim
 • Angazhimi ndaj Cil?sis?
 • innovation_slider

  K?rkim & Zhvillim

  Investimi i vazhduesh?m n? k?rkim dhe zhvillim ?sht? shtyt?si kryesor i suksesit n? industrin? farmaceutike.N? Huisong, aktualisht ka m? shum? se 30 shkenc?tar? t? k?rkimit dhe zhvillimit me koh? t? plot? t? p?rkushtuar ndaj inovacionit n? shkenc? dhe teknologji, P?rve? k?saj, Huisong ka themeluar Institutin e K?rkimeve Sh?ndet?sore Zhejiang n? 2018 p?r t? ngritur nj? qend?r provinciale t? k?rkimit dhe zhvillimit t? nd?rmarrjeve t? teknologjis? s? lart?.
 • innovation_slider

  Angazhimi ndaj Cil?sis?

  Nj? q?ndrim pa kompromis ndaj cil?sis? ?sht? themeli i vlerave t? Huisong.Me kalimin e viteve, Huisong ka kaluar cGMP, SQF, FSSC22000, ISO22000, HACCP, ISO9001, ISO14001, ISO45001, HALAL KOSHER, dhe gjithashtu ka kaluar auditimet rigoroze t? cil?sis? s? shum? kompanive globale t? Fortune 500.

Lajme

Rreth Huisong

P?r m? shum? se dy dekada, Huisong ka bashk?punuar me kompani lider n? bot? n? K?rkim dhe Zhvillim dhe n? prodhimin e p?rb?r?sve natyral? t? cil?sis? premium t? p?rdorur n? barnat farmaceutike, suplementet sh?ndet?sore, ushqimet dhe pijet, kujdesi personal dhe fusha t? tjera aplikimi.Sot, Huisong pun?son afro 1000 punonj?s n? 9 vende n? t? gjith? globin dhe vazhdon t? avancoj? bot?n e sh?ndetit dhe t? ushqyerit duke ndjekur vlerat e saj thelb?sore: Natyra, Sh?ndeti, Shkenca.

 • 25 +
  Vite natyrale
  Inovacioni i p?rb?r?sve
 • 4600 +
  Produktet e ofruara
 • 28
  Patentat e regjistruara
 • 100 +
  K?rkim dhe zhvillim dhe personel cil?sor
 • 1.9 mil ft 2
  Zona e Kombinuar e Prodhimit
 • 4000
  Klient?t e sh?rbyer n?
  Mbi 70 vende n? vit
index_about_thumbs
 • Huisong Kin?

  Huisong Kin?
  236 N Jianguo Road 15F
  Hangzhou, Zhejiang 310003
  Kin?
  Vendndodhja
  Hangzhou, Kin?
 • Huisong Indonezi

  Huisong Indonezi
  Kulla Centennial Niveli 29, Nj?sia DF, Jl Jend Gatot Subroto Kav 24-25
  Xhakarta Selatan 12950
  Indonezia
  Vendndodhja
  Xhakarta, Indonezi
 • Favour Japonin?

  Favour Japonin?
  Terasaki Nr.1 ??Building 3F, 1-10-5, Nihombashimuromachi
  Chuo-ku, Tokio, 103-0022
  Japonia
  Vendndodhja
  Tokio, Japoni
 • Huisong SHBA

  Huisong SHBA
  1211 E Dyer Rd
  Santa Ana, CA 92705
  SHBA
  Vendndodhja
  Santa Ana, SHBA
HETIM

Shp?rndaje

 • sns05
 • sns06
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
中文字幕在线视频播放不卡|久久无码精品一区二区三区|91麻豆最新国产福利电影|国产精品久久久久精品三级 久久人人97超碰爱香蕉蜜芽 国产 欧美 日韩K频道
<var id="xz7dr"><ruby id="xz7dr"></ruby></var>
<thead id="xz7dr"><address id="xz7dr"></address></thead>
<menuitem id="xz7dr"></menuitem>
<progress id="xz7dr"></progress>
<thead id="xz7dr"></thead>
<progress id="xz7dr"></progress>
<dl id="xz7dr"><ins id="xz7dr"><listing id="xz7dr"></listing></ins></dl>
<th id="xz7dr"><address id="xz7dr"><var id="xz7dr"></var></address></th>
<progress id="xz7dr"></progress>
<ins id="xz7dr"><span id="xz7dr"></span></ins>